- Dziś o godzinie 1700 zostanie odprawiona coroczna Msza św. nad Sanem w Dąbrówce Pniowskiej. Po mszy św. ciąg dalszy świętowania zatytułowanego” Noc Świętojańska u ujścia Wisły i Sanu w Dąbrówce. Serdecznie zapraszamy. A w Radomyślu odpust parafialny.
- Za złożone ofiary z racji tacy gospodarczej serdecznie dziękuję.
- W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
- W piątek o godz. 800 zostanie odprawiona msza św. na zakończenie roku szkolnego.
- Jest jeszcze jedno wolne miejsce na wyjazd w Góry Stołowe.
- 10 lipca w Wyższym Seminarium Duchownym o godz. 12.30 odbędzie się rozmowa rekrutacyjna dla kandydatów do seminarium.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr159 – 180 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Antoniowa z nr 184 – 206.
- W piątek odbył się pogrzeb śp. Jana Niemczyckiego. Polećmy jego duszę Bożemu miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek…”
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…
- Wyjazd młodzieży na Diecezjalne Spotkanie Młodych do Ożarowa w najbliższą sobotę o godz. 830, z parkingu przy kościele.
- W przyszłą niedzielę o godzinie 1700 zostanie odprawiona coroczna Msza św. nad Sanem w Dąbrówce Pniowskiej. Serdecznie zapraszamy.
- Dnia 21 czerwca (niedziela) w Sandomierzu organizowane jest Diecezjalne Spotkanie Rodzin oraz Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpoczęcie Mszą św. w kościele św. Józefa w Sandomierzu o godz. 1430
- 10 lipca w Wyższym Seminarium Duchownym o godz. 12.30 odbędzie się rozmowa rekrutacyjna dla kandydatów do seminarium.
- Jest jeszcze jedno wolne miejsce na wyjazd w Góry Stołowe.
- W przyszłą niedzielę taca gospodarcza. Majowa taca gospodarcza wyniosła 5350 zł. ofiary złożyło 90 rodzin.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Kamil Kiełbasa i Magdalena Szmalec oraz Wojciech Sobowiec i Patrycja Gielarek. Zap. III
- Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr127 – 156 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Antoniowa z nr 159 – 180.
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…
- Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
- W czwartek na zakończenie procesji eucharystycznych błogosławieństwo dzieci oraz ziół i kwiatów.
- W piątek uroczystość NSPJ oraz Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
- Zwolniło się jedno miej na wyjazd w Góry Stołowe w dniach 3 -5 lipiec. Zgłoszenia w zakrystii.
- Składam serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w organizację i przebieg Pikniku. Panom z Rady Parafialnej – i nie tylko, za przygotowanie sceny, Na ręce przewodniczącej Rady Parafialnej składam podziękowanie dla OSP Antoniów, GCK, dla Domu Senior+, Kołom Gospodyń oraz sponsorom naszego wydarzenia. Dziękuję pani Małgorzacie Lasocie za trud prowadzenia tzw. konferansjerkę. KGW Antoniów przekazali 300zł na organizację „półkolonii” parafialnych.
- Kolejne podziękowanie związane jest z Uroczystością Bożego Ciała. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili wiele czasu byśmy mogli uczestniczyć we mszy i procesji eucharystycznej.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Tomasz Paterek i Natalia Adamczyk. Zap. III. oraz Kamil Kiełbasa i Magdalena Szmalec oraz Wojciech Sobowiec i Patrycja Gielarek. Zap. II
- Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr106 –126 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Antoniowa z nr 127 – 156.
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…

