Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

 

Odwiedzający

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

 1. W tym tygodniu przypada: w czwartek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w piątek – św. Wacława, w sobotę świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 2. Dziś o godz. 1300 w Dąbrówce pod krzyżem będzie odprawiona dodatkowa Msza św. dziękczynno – błagalna.
 3. W czwartek po Mszy św. spotkanie z ministrantami.
 4. W przyszłą niedzielę taca na remont Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu.
 5. Dziękuje za trud włożony w sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom Orzechowa z nr od nr 16 do końca. W tym tygodniu zapraszam do troski o świątynię mieszkańców Dąbrówki z nr 1 - 16.
 6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 7. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, oraz w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…
 1. W tym tygodniu przypada: w wtorek święto św. Stanisława Kostki, w czwartek wspomnienie św. męczenników Andrzeja i Towarzyszy, w piątek – święto św. Mateusza Ap i Ew.
 2. W przyszłą niedzielę o godz. 1300 w Dąbrówce pod krzyżem będzie odprawiona dodatkowa Msza św. dziękczynno – błagalna.
 3. Dziękuje za trud włożony w sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom Orzechowa z nr 1 -15. W tym tygodniu zapraszam do troski o świątynię mieszkańców Orzechowa od nr 16 do końca.
 4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 5. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, oraz w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…
 1. W tym tygodniu przypada: w czwartek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w piątek – święto Podwyższenia Krzyża świętego. W sobotę wspomnienie NMP Bolesnej.
 2. W czwartek po mszy św. wieczorowej zapraszam na krótkie spotkanie rodziców i kandydatów do sakramentu bierzmowania od klasy VI wzwyż.
 3. Dziękuje za trud włożony w sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom Antoniowa z nr 218 do końca. W tym tygodniu zapraszam do troski o świątynię mieszkańców Orzechowa z nr 1 -15.
 4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 5. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, oraz w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…