Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. Dziś kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  2. Dzisiejsza msza św. popołudniowa z nabożeństwem majowym zostanie odprawiona wyjątkowo o godz. 1400 a od godziny 1500 zapraszamy dzieci i dorosłych na coroczny Gminno – Parafialny Piknik Rodzinny.
  3. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w kościele będą odprawione o godz. 800 i 1500 a uroczysta msza św. z procesją eucharystyczną zostanie odprawiona na Wygodzie o godzinie 1000. Wszystkich parafian zapraszam na tę uroczystość.
  4. Do chorych wyjadę w piątek o godz.800 a od 1700 spowiedź pierwszopiątkowa.
  5. Sobotnie nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Maryi rozpocznie się o godz. 1730. Modlitwie różańcowej przewodniczy i figurę nieść będzie Róża Matki Bożej Częstochowskiej Stanisławy Woźniak. Przynosimy ze sobą świece na procesję maryjną.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Po raz kolejny dzięki życzliwości nauczycieli organizowane są półkolonie parafialne dla dzieci w dniach od 6 do 11 lipca. Zapisy w zakrystii.
  8. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny Extra – 14 zł.
  10. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Tomasz Paterek i Natalia Adamczyk. Zap. II. oraz Kamil Kiełbasa i Magdalena Szmalec oraz Wojciech Sobowiec i Patrycja Gielarek. Zap. I
  11. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 82 –104 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Antoniowa z nr 106 – 126.
  12. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…
  1. Dzisiejszą uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończy się okres Wielkanocy.
  2. We wtorek nabożeństwo do MB Dobrej Rady połączone będzie z nabożeństwem majowym; tego dnia w sposób szczególny modlimy się za mamy z racji Dnia Matki.
  3. Zapraszamy na Gminno-Parafialny Piknik Rodzinny. Rozpoczęcie o godzinie 1500, stąd wyjątkowo tego dnia msza św. popołudniowa odprawiona zostanie o godzinie 1400.
  4. Diecezjalne Spotkanie Młodych w Ożarowie odbędzie się dnia 20 czerwca. Podobnie jak w zeszłym roku uczniowie klasy VI i VII pojadą w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Innych chętnych również zapraszam.
  5. Przypominam o bezwzględnym zakazie wstępu na teren poligonu.
  6. Dziś o godz. 1600 na Brzuzie będzie odprawiona Msza św. i majówka. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  7. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  9. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Tomasz Paterek i Natalia Adamczyk. Zap. II.
  10. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 65 – 80 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Antoniowa z nr 82 – 104.
  11. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…
  1. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
  2. Dziś taca gospodarcza. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję.
  3. Uczestników wyjazdu w Góry Stołowe proszę o wpłacanie pieniędzy – 750 zł.
  4. Diecezjalne Spotkanie Młodych odbędzie się w Ożarowie dnia 20 czerwca. Zapisy dla młodzieży od 13 roku życia.
  5. Dekanalne czuwanie w intencji powołań 14/15 czerwca. Zapisy do dzisiaj.
  6. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  8. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Tomasz Paterek i Natalia Adamczyk. Zap. I.
  9. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 42 – 64 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Antoniowa z nr 65 – 80.
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…