- Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
- Dziś taca gospodarcza. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję.
- Uczestników wyjazdu w Góry Stołowe proszę o wpłacanie pieniędzy – 750 zł.
- Diecezjalne Spotkanie Młodych odbędzie się w Ożarowie dnia 20 czerwca. Zapisy dla młodzieży od 13 roku życia.
- Dekanalne czuwanie w intencji powołań 14/15 czerwca. Zapisy do dzisiaj.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Tomasz Paterek i Natalia Adamczyk. Zap. I.
- Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 42 – 64 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Antoniowa z nr 65 – 80.
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…

