- Dziś Międzynarodowy Dzień Kobiet – z tej racji wszystkie panie otaczamy naszą modlitwą i upraszamy dla nich Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej. Zachęcam do zakupu ciasta z którego dochód jest przeznaczony na odnowienie feretronów w naszym kościele. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję pieczenia ciasta.
- Zachęcam do włączenia się w doroczną akcję Caritas – zakup czekoladowych baranków na stół wielkanocny – cena 8 zł. a na stoliku pod chórem wyłożone są skarbonki dla dzieci jako jałmużna wielkopostna.
- Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 20 marca w piątek. Już dziś zachęcam wszystkich do uczestnictwa w naukach rekolekcyjnych. A w niedzielę 22 marca, na zakończenie rekolekcji o godz. 1630 zapraszamy na misterium męki Pańskiej „ Twarze Jezusa” w wykonaniu uczniów naszej szkoły.
- Za tydzień taca gospodarcza. W lutym taca gospodarcza wyniosła 4740zł. Ofiary złożyło 92 rodziny. Ofiary z tacy przyszłej, trzeciej niedzieli Wielkiego Postu, przeznaczone są na kwiaty do Bożego Grobu
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Dziękuję za składane ofiary na ogrzewanie kościoła. Otrzymałem drugi rachunek za ogrzewanie świątyni w wysokości 7992 zł. Zimowe ogrzewanie w tym roku - do dzisiaj - wynosi 11892 zł. Z ofiar na ogrzewanie, które złożyło 64 rodziny uzbieraliśmy 4770zł.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki nr 55 – do 71 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za ofiarę pieniężną na kwiaty do Bożego Grobu – 240 zł. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy kolejnym mieszkańcom Dąbrówki nr 72 – do końca.
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…
- Dziś zmiana tajemnic różańcowych a po mszy popołudniowej zapraszam na krótkie spotkanie rodziców dzieci kl. III. Po każdej mszy św. zbierane będą ofiary do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes.
- W zakrystii są do nabycie baranki wielkanocne w cenie 8 zł. a na stoliku pod chórem wyłożone są skarbonki dla dzieci jako jałmużna wielkopostna.
- W najbliższy piątek do chorych wyjadę o godz. 800, spowiedź popołudniowa od 1615.
- W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niep. Sercu Maryi rozpocznie się o godz. 1630.
- Rada Parafialna informuje że na ostatnim zebraniu podjęto decyzję o remoncie feretronów. W związku z tym w najbliższą niedzielę – z racji Dnia Kobiet - po Mszach Świętych odbędzie się sprzedaż ciasta z którego dochód zostanie przeznaczony na ten cel.
Koła gospodyń wiejskich działające w naszej parafii przygotują wypieki . Jeżeli są jeszcze osoby chętne do upieczenia ciasta prosimy o zgłoszenie się do przewodniczącej rady parafialnej. - Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie Róża Niep. Pocz. NMP Agnieszki Wrony.
- Na pielgrzymkę sierpniową: Lourdes-Andora-Montserrat-Barcelona zostało 1 wolne miejsce.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Dziękuję za składane ofiary na ogrzewanie kościoła.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki nr 37 - 54 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za ofiarę pieniężną na kwiaty do Bożego Grobu – 140zł. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy kolejnym mieszkańcom Dąbrówki od nr 55 do 71.
- W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisława Jędrala z Antoniowa. Polećmy jego duszę Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…
- Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
- W zakrystii są do nabycie baranki wielkanocne w cenie 8 zł a na stoliku pod chórem wyłożone są skarbonki dla dzieci jako jałmużna wielkopostna.
- W najbliższy czwartek nabożeństwo do Matki Bożej Dobrej Rady rozpocznie się o godz. 1645. Zachęcam do składania próśb i intencji oraz do wspólnej modlitwy.
- W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
- Zbiórka do puszek na pomoc Archidiecezji Lwowskiej wyniosła 546 zł, ze Środy Popielcowej na Caritas 525 zł. Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę kolejna zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gentes”.
- Przygotowaniem Ciemnicy i Grobu Pańskiego w tym roku zajęli się mieszkańcy Dąbrówki Pniowskiej.
- Na pielgrzymkę: Lourdes-Andora-Montserrat-Barcelona zostało 2 wolne miejsca.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Dziękuję za składane ofiary na ogrzewanie kościoła.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki nr 17 - 36 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za ofiarę pieniężną na kwiaty do Bożego Grobu – 160zł. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy kolejnym mieszkańcom Dąbrówki od nr 37 do 54.
- w tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Kazimiery Flejzor. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…

