- Dziś coroczna zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej. Taca z 2 lutego wyniosła 635 zł. i została przekazana na klasztor sióstr Klarysek w Sandomierzu.
- W środę, 11 lutego będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego – na mszy św. o godz. 1700 zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych dla ludzi chorych i w podeszłym wieku.
- Radę Parafialną zapraszam na krótkie spotkanie w przyszłą niedzielę po mszy popołudniowej.
- Za tydzień taca gospodarcza. W styczniu zostało zebranych 10 380 zł. ofiary złożyło 105 rodzin. Bóg zapłać za te i za ofiary składane na ogrzewanie kościoła.
- Trwają zapisy na pielgrzymkę: Lourdes-Andora-Montserrat-Barcelona w dniach 27-31 sierpień. Bliższe informacje w zakrystii.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Dziękuję
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję mieszkańcom Orzechowa nr 16 do końca za rozebranie dekoracji świątecznej, troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy kolejnym mieszkańcom Dąbrówki od nr1 do 16.
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…

