Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. Zachęcam do adoracji Dzieciątka Jezus i częstowania się słodyczami.
  2. Dziś Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka w celu refleksji oraz krzewienia słowa Bożego.
  3. Jutro nabożeństwo do Matki Bożej Dobrej Rady rozpocznie się o godz. 1645.
  4. Biskup dokona wizytacji naszej parafii w najbliższą środę. Zapraszam na cmentarz na godz. 1500 na wspólną modlitwę za naszych zmarłych. O 1530 -spotkanie z Radą Parafialną na plebanii; o 1615 - spotkanie przedstawicieli Seminarium z Liturgiczna Służbą Ołtarza (salka parafialna); 1645 – prezentacja grup i o 1700 uroczysta Msza św. Bardzo proszę, by nie zabrakło nas na tych spotkaniach. Liczę na obecność na mszy św. OSP Antoniów z Pocztem Sztandarowym, Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Swoją obecnością zaświadczmy o naszej wierze i pobożności.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Trwają zapisy na pielgrzymkę: Lourdes-Andora-Montserrat-Barcelona w dniach 27-31 sierpień. Cena 2490 zł plus 525 euro.
  7. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  9. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 222 do końca za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Orzechowa z nr 1do 15.
  10. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…

1. Zachęcam do adoracji Dzieciątka Jezus i częstowania się słodyczami.
2. Dziś taca gospodarcza. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
3. Ks. Biskup dokona wizytacji naszej parafii 28 stycznia. Już dziś zapraszam na wspólną z ks. Bpem modlitwę za zmarłych o godz. 1500 na naszym cmentarzu. O 1530 -spotkanie z Radą Parafialną na plebanii, o 1615 - spotkanie przedstawicieli Seminarium z Liturgiczna Służbą Ołtarza (salka parafialna), 1645 – prezentacja grup i o 1700 uroczysta Msza św. Bardzo proszę, by nie zabrakło nas na tych spotkaniach. Nasza obecność na cmentarzu i na mszy św świadczyć będzie o tym jak „żywa” jest nasza parafia.
4. Trwają zapisy na pielgrzymkę: Lourdes-Andora-Montserrat-Barcelona w dniach 27-31 sierpień. Cena 2490 zł plus 525 euro.
5. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
7. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 207 do 220 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy kolejnym mieszkańcom Antoniowa z nr 222 do końca.
8. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…

  1. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się okres Bożego Narodzenia. W tradycji polskiej dekoracje bożonarodzeniowe i śpiew kolęd trwa do 2 lutego.
  2. Wraz z panem Wójtem Janem Pyrkoszem, Dyrektorem GCK panem Robertem Bąkiem zapraszam na:

- sumę, w czasie której oprawę muzyczną przygotuje Orkiestra Dęta z Radomyśla nad Sanem. Jednocześnie pani Maria Bednarowska, kapelmistrz Orkiestry serdecznie zaprasza wszystkich na koncert, który odbędzie się w Radomyślu nad Sanem 25 stycznia o godz. 1500

-koncert kolęd w wykonaniu Haliny Frąckowiak. Koncert rozpocznie się w naszej świątyni, ok. godz. 1600.

3. Dodatkowa kolęda w sobotę 17 stycznia od godz. 800.

4. Zachęcam do adoracji Dzieciątka Jezus i częstowania się słodyczami

5. Za tydzień taca gospodarcza. 

6. Przyszedł pierwszy zimowy rachunek za ogrzewanie świątyni w wysokości prawie 3500zł.

7. Zakończyła się kolęda zwana wizytą duszpasterską. Serdecznie dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę, rozmowy czy spostrzeżenia. Dziękuję za posiłki, którymi zostałem, razem z ministrantami poczęstowany. Powstała myśl – propozycja, do której serdecznie zachęcam, by w przyszłym roku – kto zechce – budować duże szopki przed swoimi domami czy wspólnie, kilku sąsiadów jedną. Mam nadzieję, że znajdą się parafianie, którzy podejmą ten temat i w nasza parafia stanie się pięknym przykładem świętowania Bożego Narodzenia.

8. Trwają zapisy na dwa wyjazdy. Pierwszy w Góry Stołowe w dniach 3 – 5 lipiec. Cena ok. 750 zł. Drugi: Lourdes-Andora-Montserrat-Barcelona w dniach 27-31 sierpień. Cena 2490 zł plus 525 euro. Lista uczestników jest już do połowy zapełniona.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

11. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 184– 206 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za ofiarę pieniężną / zł./. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy kolejnym mieszkańcom Antoniowa z nr 207 do 220.

12. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Aliny Pawłowskiej. Polećmy jej duszę Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

13. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…