Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
  2. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.
  3. Uczestników wyjazdu w Góry Stołowe proszę o wpłacanie pieniędzy – 750 zł.
  4. 11 maja w Zawichoście odbędzie się Majówka dla Kobiet, a Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Ożarowa będzie miała miejsce 30 maja, w sobotę.
  5. Diecezjalne Spotkanie Młodych odbędzie się w Ożarowie dnia 20 czerwca. Zapisy dla młodzieży od 13 roku życia.
  6. Dekanalne czuwanie w intencji powołań 14/15 czerwca. Zapisy do przyszłej niedzieli.
  7. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  8. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Piotr Jezioro i Sylwia Borys zap. III
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  10. Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni mieszkańcom Antoniowa z nr 42 - 64
  11. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…
  1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Spotkanie dzieci kl. IV w środę o godz. 1630.
  3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i aktywnie uczestniczyli w uroczystości odpustowej ku czci św. Zygmunta. W sposób szczególny serdecznie dziękuję paniom z Dąbrówki za przygotowanie posiłku odpustowego dla księży z dekanatu.
  4. Uczestników wyjazdu w Góry Stołowe proszę o wpłacanie pieniędzy – 750 zł.
  5. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  6. Przypominam o bezwzględnym zakazie wstępu na teren poligonu.
  7. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Piotr Jezioro i Sylwia Borys zap. II
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  9. Dziękuję rodzicom dzieci kl. III za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy rodzicom dzieci rocznicowych.
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…
  1. Dziś nabożeństwo do Matki Bożej Dobrej Rady rozpocznie się o godz. 1445. Zachęcam do wspólnej modlitwy. W Chwałowicach odpust parafialny.
  2. Biskup Ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz udzielił dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych w piątek 1 maja 2026 r. wszystkim wiernym Diecezji Sandomierskiej, a także innym osobom przebywającym w tym dniu na terenie Diecezji. Jednocześnie zachęcił wszystkich, którzy skorzystają z dyspensy do odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia lub innej modlitwy w intencji pokoju na świecie.
  3. W piątek do chorych wyjadę ok. godz. 1330. Spowiedź popołudniowa o godz. 1700.

W sobotę w naszej parafii odpust ku czci św. Zygmunta. Msze św. o 800; 1100 i 1700. Po sumie procesja wokół kościoła. Proszę przygotować chorągwie i feretrony. O godz. 1630 rozpocznie się nabożeństwo I soboty miesiąca. Różaniec poprowadzi i figurę Matki Bożej poniesie róża Matki Bożej Dobrej Rady Haliny Stańkowskiej.

  1. W niedzielę na mszy św. o godz. 1100 dzieci z kl. III przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii św. Zmiana Tajemnic różańcowych.
  2. Zachęcam wszystkich, do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
  3. W tym tygodniu zostały posadzone wokół muru kościoła kwiaty i krzewy. Pani Zofia Król i pan Adam Matysek poświęcili dwa dni po to by, teren wokół naszej świątyni pięknie zagospodarować. Bardzo proszę o poszanowanie pracy i nie niszczenie nowych nasadzeń.
  4. Jestem bardzo wdzięczny za wszelkie życzenia i gesty życzliwości z racji imienin, za modlitwę, udział we mszy św. i przyjętą Komunię św.
  5. Piknik Gminno-parafialny w tym roku odbędzie się w ostatnią niedzielę maja.
  6. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  7. Przypominam o bezwzględnym zakazie wstępu na teren poligonu.
  8. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Piotr Paleń i Katarzyna Dąbek. III. oraz Piotr Jezioro i Sylwia Borys zap. I
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  10. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa nr 25 -41 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za ofiarę pieniężną /200 zł. /. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy rodzicom dzieci kl. III.
  11. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…