- Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
- W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.
- Uczestników wyjazdu w Góry Stołowe proszę o wpłacanie pieniędzy – 750 zł.
- 11 maja w Zawichoście odbędzie się Majówka dla Kobiet, a Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Ożarowa będzie miała miejsce 30 maja, w sobotę.
- Diecezjalne Spotkanie Młodych odbędzie się w Ożarowie dnia 20 czerwca. Zapisy dla młodzieży od 13 roku życia.
- Dekanalne czuwanie w intencji powołań 14/15 czerwca. Zapisy do przyszłej niedzieli.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
- Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Piotr Jezioro i Sylwia Borys zap. III
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni mieszkańcom Antoniowa z nr 42 - 64
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…
- Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
- Spotkanie dzieci kl. IV w środę o godz. 1630.
- Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i aktywnie uczestniczyli w uroczystości odpustowej ku czci św. Zygmunta. W sposób szczególny serdecznie dziękuję paniom z Dąbrówki za przygotowanie posiłku odpustowego dla księży z dekanatu.
- Uczestników wyjazdu w Góry Stołowe proszę o wpłacanie pieniędzy – 750 zł.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
- Przypominam o bezwzględnym zakazie wstępu na teren poligonu.
- Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Piotr Jezioro i Sylwia Borys zap. II
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję rodzicom dzieci kl. III za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy rodzicom dzieci rocznicowych.
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…
- Dziś nabożeństwo do Matki Bożej Dobrej Rady rozpocznie się o godz. 1445. Zachęcam do wspólnej modlitwy. W Chwałowicach odpust parafialny.
- Biskup Ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz udzielił dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych w piątek 1 maja 2026 r. wszystkim wiernym Diecezji Sandomierskiej, a także innym osobom przebywającym w tym dniu na terenie Diecezji. Jednocześnie zachęcił wszystkich, którzy skorzystają z dyspensy do odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia lub innej modlitwy w intencji pokoju na świecie.
- W piątek do chorych wyjadę ok. godz. 1330. Spowiedź popołudniowa o godz. 1700.
W sobotę w naszej parafii odpust ku czci św. Zygmunta. Msze św. o 800; 1100 i 1700. Po sumie procesja wokół kościoła. Proszę przygotować chorągwie i feretrony. O godz. 1630 rozpocznie się nabożeństwo I soboty miesiąca. Różaniec poprowadzi i figurę Matki Bożej poniesie róża Matki Bożej Dobrej Rady Haliny Stańkowskiej.
- W niedzielę na mszy św. o godz. 1100 dzieci z kl. III przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii św. Zmiana Tajemnic różańcowych.
- Zachęcam wszystkich, do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
- W tym tygodniu zostały posadzone wokół muru kościoła kwiaty i krzewy. Pani Zofia Król i pan Adam Matysek poświęcili dwa dni po to by, teren wokół naszej świątyni pięknie zagospodarować. Bardzo proszę o poszanowanie pracy i nie niszczenie nowych nasadzeń.
- Jestem bardzo wdzięczny za wszelkie życzenia i gesty życzliwości z racji imienin, za modlitwę, udział we mszy św. i przyjętą Komunię św.
- Piknik Gminno-parafialny w tym roku odbędzie się w ostatnią niedzielę maja.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
- Przypominam o bezwzględnym zakazie wstępu na teren poligonu.
- Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Piotr Paleń i Katarzyna Dąbek. III. oraz Piotr Jezioro i Sylwia Borys zap. I
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Dziękuję mieszkańcom Antoniowa nr 25 -41 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za ofiarę pieniężną /200 zł. /. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy rodzicom dzieci kl. III.
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…

