- Wyjazd młodzieży na Diecezjalne Spotkanie Młodych do Ożarowa w najbliższą sobotę o godz. 830, z parkingu przy kościele.
- W przyszłą niedzielę o godzinie 1700 zostanie odprawiona coroczna Msza św. nad Sanem w Dąbrówce Pniowskiej. Serdecznie zapraszamy.
- Dnia 21 czerwca (niedziela) w Sandomierzu organizowane jest Diecezjalne Spotkanie Rodzin oraz Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpoczęcie Mszą św. w kościele św. Józefa w Sandomierzu o godz. 1430
- 10 lipca w Wyższym Seminarium Duchownym o godz. 12.30 odbędzie się rozmowa rekrutacyjna dla kandydatów do seminarium.
- Jest jeszcze jedno wolne miejsce na wyjazd w Góry Stołowe.
- W przyszłą niedzielę taca gospodarcza. Majowa taca gospodarcza wyniosła 5350 zł. ofiary złożyło 90 rodzin.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Kamil Kiełbasa i Magdalena Szmalec oraz Wojciech Sobowiec i Patrycja Gielarek. Zap. III
- Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr127 – 156 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Antoniowa z nr 159 – 180.
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…

