- Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
- W czwartek na zakończenie procesji eucharystycznych błogosławieństwo dzieci oraz ziół i kwiatów.
- W piątek uroczystość NSPJ oraz Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
- Zwolniło się jedno miej na wyjazd w Góry Stołowe w dniach 3 -5 lipiec. Zgłoszenia w zakrystii.
- Składam serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w organizację i przebieg Pikniku. Panom z Rady Parafialnej – i nie tylko, za przygotowanie sceny, Na ręce przewodniczącej Rady Parafialnej składam podziękowanie dla OSP Antoniów, GCK, dla Domu Senior+, Kołom Gospodyń oraz sponsorom naszego wydarzenia. Dziękuję pani Małgorzacie Lasocie za trud prowadzenia tzw. konferansjerkę. KGW Antoniów przekazali 300zł na organizację „półkolonii” parafialnych.
- Kolejne podziękowanie związane jest z Uroczystością Bożego Ciała. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili wiele czasu byśmy mogli uczestniczyć we mszy i procesji eucharystycznej.
- Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Tomasz Paterek i Natalia Adamczyk. Zap. III. oraz Kamil Kiełbasa i Magdalena Szmalec oraz Wojciech Sobowiec i Patrycja Gielarek. Zap. II
- Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr106 –126 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy mieszkańcom Antoniowa z nr 127 – 156.
- W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…

