Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

 

Odwiedzający

Odwiedza nas 165 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Bonifacego b,m, w piątek uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa – nie ma postu, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  2. Dziś zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
  3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po procesji poświęcenie wianków, ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.
  4. Duszpasterstwo dzieci i młodzieży informuje, że są jeszcze wolne miejsca na turnusach formacyjno - edukacyjnych przeznaczonych dla ministrantów, scholanek i uczestników innych grup działających przy parafiach - „Wakacje z wartościami” w Radomyślu nad Sanem i kilka ostatnich miejsc w Górach Stołowych. Zapraszamy.
  5. Diecezjalne Studium Organistowskie przy Instytucie Teologicznym w Sandomierzu ogłasza nabór na nowy rok akademicki 2018/2019. Zajęcia Studium Organistowskiego odbywają się w soboty.
  6. Składam serdeczne podziękowania mieszkańcom Czekaja za pełną mobilizacje, wspaniałe przygotowanie oprawy uroczystości Bożego Ciała i ofiarowane kwiaty do kościoła. Dziękuję dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie się w procesję. Wszystkim uczestniczącym w tej uroczystości składam serdeczne Bóg zapłać.
  7. Od tygodnia w naszej świątyni można oglądać wystawę poświęconą ks. kard. Adama Kozłowieckiemu – wielkiemu misjonarzowi. Są do nabycia książki poświęcone jego życiu i pracy.
  8. Dziękuje za trud włożony w sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną w wysokości 150 zł mieszkańcom Pniowa od nr. 6 do 27. W tym tygodniu zapraszam do troski o świątynię mieszkańców z nr 28 – 49 / po 15 nr./
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  10. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, oraz w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…