Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

 

Odwiedzający

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Urszuli Leduchowskiej, w czwartek uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa, Msze św. o 800, 1100 na Czekaju i o 1500, w sobotę wspomnienie bł. Męczenników Sadoka i Towarzyszy.
  2. Dziś Piknik Rodzinny w Radomyślu – informacje na plakacie.
  3. W czwartek zapraszam wszystkich na Mszę św. i procesje na Czekaj. Zapraszam do udziału w procesji dziewczynki sypiące kwiaty, LSO, osoby do niesienia chorągwi i feretronów. W czasie oktawy, codziennie po Mszy św. procesja dookoła kościoła.
  4. W najbliższą sobotę o godz. 1000 wyjazd rowerowy dla dzieci i młodzieży na paintball lub park linowy
  5. W zakrystii trwają zapisy do OAZY i scholi parafialnej.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Do chorych wyjadę ok. 830; spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 1700.
  7. Dziękuje za trud włożony w sprzątanie kościoła i zakup kwiatów mieszkańcom Dąbrówki Pniowskiej z nr od 81do końca oraz Pniów 1 -5. W tym tygodniu zapraszam do troski o świątynię mieszkańców Pniowa od nr. 6 do 27
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  9. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, oraz w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…