Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

 

Odwiedzający

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

 1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę wspomnienie św. Filipa Neri, prezbitera – Dzień Matki. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy – zakończenie okresy Komunii św. wielkanocnej.
 2. Dziś zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
 3. Przypominam o Pikniku Rodzinnym w Radomyślu w przyszłą niedziele.
 4. Zapraszam i dorosłych do opieki nad grupą. Zapisy w zakrystii. Wyjazd z placu przy plebanii o godz. 1000
 5. Rozpoczynamy zapisy do OAZY i scholi parafialnej. Zapisy w zakrystii.
 6. We wtorek zapraszam mieszkańców Czekaja na spotkanie przy kapliczce koło posesji p. Foltarza na godz. 1900. Spotkanie dotyczy uroczystości Bożego Ciała.
 7. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
 8. W dniu 25 maja wchodzi w życie RODO – Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. To rozporządzenie dotyczy także parafii. Dotyczy ono przechowywania i udostępniania danych osobowych. Dla nas najistotniejsze będzie to, że nie będę mógł wydawać żadnych zaświadczeń czy innych dokumentów osobom postronnym, tzn jeśli dorosła córka lub syn mieszkają za granicą i potrzebują jakiegoś dokumentu z parafii to niestety nie mogę go wydać nawet rodzicom, Trzeba osobiście się zgłosić. Za przekazanie dokumentu osobie nieuprawnionej grożą wysokie kary pieniężne. Proszę mi wybaczyć, jeśli ktoś przyjdzie po taki dokument a ja go nie wydam – nie wolno mi takich rzeczy robić.
 9. Dziękuje za trud włożony w sprzątanie kościoła i zakup kwiatów mieszkańcom Dąbrówki Pniowskiej z nr od 61do80. W tym tygodniu zapraszam do troski o świątynię mieszkańców Dąbrówki od nr 81do końca oraz Pniów 1 -5 .
 10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 11. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, oraz w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…