1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek święto Św. Macieja, Ap., w środę św. Andrzeja Boboli, m, Patrona Polski. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  2. Od poniedziałku do środy dni modlitw o urodzaje. Specjalne modlitwy w czasie nabożeństwa majowego.
  3. Od jutra do środy przy budynku starej plebanii będzie ustawiony kontener na makulaturę. Ze zbiórki makulatury będzie budowana studnia w Sudanie. Zachęcam serdecznie do włączenia się w tę akcję.
  4. Dziś w Radomyślu nabożeństwo Fatimskie. Szczegóły na plakacie.
  5. 27 maja w Radomyślu jest organizowany Piknik Rodzinny. Szczegóły na plakacie. Dodam tylko, że będzie koncertować Olga Szomańska /w M jak miłość gra Marzenkę/.
  6. 2 czerwca chciałbym zorganizować wyjazd rowerowy dla dzieci i młodzieży na paintball lub park linowy/ do wyboru. Połowę opłat za poszczególne atrakcje pokrywam ja, a ministranci płacą 1/3 ceny. Na zakończenie grill - funduje ks. Dyr. Ośrodka. Zapraszam i dorosłych do opieki nad grupą. Zapisy w zakrystii.
  7. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
  8. Dziękuje za trud włożony w sprzątanie kościoła i zakup kwiatów i ofiarę pieniężną w wysokości 70 zł mieszkańcom Dąbrówki Pniowskiej z nr od 39 do 59. W tym tygodniu zapraszam do troski o świątynię mieszkańców Dąbrówki od 61do80.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  10. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, oraz w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…