Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

 

Odwiedzający

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek uroczystość św. Wojciecha głównego Patrona Polski; jest to również dzień imienin ks. kanonika. Msze święte imieninowe od Sióstr różańcowych z Antoniowa i od parafii zostaną odprawione jutro o godz. 1800. Serdecznie zapraszam. W środę święto św. Marka Ewangelisty – dzień modlitw o urodzaje. W czwartek wspomnienie Matki Bożej Dobrej Rady – Msza św. zostanie odprawiona przy ołtarzu Matki Bożej. W przyszłą niedzielę na sumie OSP w Antoniowie ofiaruje a następnie zostanie poświęcony ornat z wizerunkiem św. Floriana, patrona strażaków.
  2. Diecezjalny Duszpasterz Strażaków zaprasza strażaków oraz poczty sztandarowe. na Diecezjalne Święto Strażaka Diecezji Sandomierskiej do w Koprzywnicy 4 maja br.
  3. Spotkanie rodziców i dzieci, które obchodzą rocznicę I Komunii Św. w przyszłą niedzielę o godz. 1600
  4. Przypominam o Jubileuszu Młodych Diecezji Sandomierskiej - 29 kwietnia do 1 maja. Z Chwałowic jedzie ok. 26 osób a od nas nikt! Raz jeszcze zachęcam.
  5. Zakończyliśmy prace przy salce parafialnej. Podziękowanie należy się wielu osobom bardzo mocno zaangażowanym w tworzenie tego dzieła.
  6. Dziękuje za trud włożony w sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom Orzechowa od nr. 11 do końca. W tym tygodniu zapraszam do troski o świątynię mieszkańców Dąbrówki Pniowskiej z nr 1 do 15
  7. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, oraz w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…