Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

 

Odwiedzający

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

 1. Przeżywamy dziś Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia a następnie Msza św.
 2. Od dziś do 14 kwietnia trwa Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na Caritas.
 3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca ze wzg. na Niedzielę Palmową. To Dzień Świętości Życia.
 4. Jutro zapraszam Turków na spotkanie na plebanie po Mszy św. wieczorowej.
 5. W piątek po Mszy św. zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Św. A niedziele zapraszam Rade parafialną po Mszy św., popołudniowej.
 6. Z 15 na 16 kwietnia / z niedzieli na poniedziałek/ organizowany jest dekanalny wyjazd na Jasną Górę, na nocne czuwanie w intencji powołań. Zachęcam, by i z naszej parafii znaleźli się chętni na to czuwanie. Chętnych proszę o kontakt ze mną.
 7. W dniach od 29 kwietnia do 1 maja będzie trwał Jubileusz Młodych Diecezji Sandomierskiej. Rozpocznie się w Zawichoście a zakończy w Sandomierzu. Każdego roku młodzież z całej diecezji zjeżdża się by wspólnie dawać świadectwo swojej wiary. Mam nadzieję ze w tym roku rodzice pozwolą swoim dzieciom – młodzieży z naszej parafii na taki wyjazd. Myślę, że pojedzie kilkanaście osób. Zamówimy busa jeśli będzie taka potrzeba. Dokładniejsze informacje na plakacie w przedsionku kościoła.
 8. Msze św. w dni powszednie są odprawiane o godz. 1800.
 9. Przyjaciół WSD zapraszam do odebrania z zakrystii kolejnego numeru „Powołania”.
 10. Dziękuje za trud włożony w sprzątanie kościoła mieszkańcom Antoniowa z numerów 216 do 232. W tym tygodniu zapraszam do troski o świątynię mieszkańców Antoniowa od nr.233 do końca oraz z Orzechowa od nr 1 do 10.
 11. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, oraz w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę….