Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

 

Odwiedzający

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W najbliższą sobotę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne.

- Msze św. z nauką ogólną o godz. 900 i 1700. Po Mszy św. wieczorowej rekolekcyjne spotkanie z młodzieżą. W niedzielę msze św. o 800 i 1100 z nauką ogólną. Po sumie rekolekcyjne spotkanie z dziećmi. O 1500 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a następnie Msza św. bez kazania. W poniedziałek o 900 Msza św. z nauką dla ludzi chorych i starszych. Zakończenie rekolekcji w poniedziałek na mszy św. wieczorowej o godz. 1700 Dodatkowe spotkania rekolekcyjne z dziećmi szkoły podstawowej i gimnazjum odbędą się w szkole. Rekolekcje prowadził będzie ks. Łukasz Wojciechowski. Polecajmy osobę ks. Rekolekcjonisty i naszych rekolekcji Panu Bogu w naszych osobistych modlitwach. Spowiedź wielkopostna w sobotę 24 marca od 1000 do 1200 i od 1400 do 1600.

  1. W piątki Droga krzyżowa o godz. 1700 a następnie Msza św. W niedziele Gorzkie Żale o godz. 1500 i Msza św. Serdecznie zapraszam.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do ciemnicy i do Grobu Pana Jezusa.
  3. Dziękuje za trud włożony w sprzątanie kościoła mieszkańcom Antoniowa z numerów 70 do 86. W tym tygodniu zapraszam do troski o świątynię mieszkańców Antoniowa od nr. 88 do 112.
  4. Wczoraj pochowaliśmy na naszym cmentarzu Mariana Budziło. Pomódlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek ….
  5. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, oraz w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę….