Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

 

Odwiedzający

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

 1. 1. W tym tygodniu  obchodzimy Światowy w czwartek święto Katedry Św. Piotra, Apostoła.
 2. 2. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek „ na Afrykę”.
 3. 3. W piątki Droga krzyżowa o godz. 1700 a następnie Msza św. W niedziele Gorzkie Żale o godz. 1500 i Msza św. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież.
 4. 4. Chętnych do wstąpienia do grona Turków zapraszam na spotkanie dziś,  ok.  godz.1630 , po Mszy św., na plebanię. Będzie to spotkanie informacyjne. Przyjmujemy chętnych od 15 lat wzwyż.
 5. 5. Podczas niedzielnego spotkania z wiernym na modlitwie Anioł Pański Ojciec Święty Franciszek ogłosił specjalny dzień modlitwy i postu w intencji pokoju. Będzie on przeżywany w całym Kościele 23 lutego, w najbliższy piątek.
 6. 6. Składam serdeczne Bóg zapłać państwu  Irenie i Grzegorzowi Bałdos za dowóz styropianu i folii a Panom Janowi Mazurowi i Józefowi Gielarkowi za prace przy salce parafialnej. Na wtorek proszę aby pan Sołtys z Antoniowa zorganizował 4 mężczyzn do dalszych prac w salce.
 7. 7. Na stronie parafialnej ukazało się zdjęcie wnętrza naszego kościoła przed zburzeniem; jeśli jest ktoś w posiadaniu takich czy podobnych zdjęć, prosimy o ich udostępnienie, byśmy wszyscy mogli podziwiać piękno starej świątyni.
 8. 8. Ze zbiórki do puszek na Fundusz Chorych Kapłanów zebraliśmy  230 zł. A na Caritas z tacy w Środę Popielcową – 150 zł. Pieniądze zostaną przekazane właściwym adresatom.
 9. 9. Miło mi ogłosić, że dzięki usilnym staraniom Pana Wójta, zostały uzyskane fundusze ministerialne na remont i wyposażenie starej plebani jako Domu Dziennego Pobytu Seniora. Dziękujemy Panu Wójtowi za wysiłek włożony w prowadzenie tego projektu.
 10. 10. Dziękuje za trud włożony w sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężna w wysokości 240 zł mieszkańcom Antoniowa  z numerów 10 do 34. W tym tygodniu zapraszam do troski o świątynię mieszkańców Antoniowa od nr 35 do nr 48.
 11. 11. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, oraz w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę….