Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 267 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W związku z zakończeniem „pólkolonii” w naszej parafii pragnę bardzo serdecznie podziękować paniom: Agnieszce Czuj, Joannie Kozłowskiej, Agacie Wąsikowskiej oraz panu Januszowi Wronie za sprawowaną opiekę nad uczestnikami tego turnusu. Dziękuję uczestnikom i pracownikom Domu dziennego pobytu Senior +, za dwukrotne goszczenie naszych uczestników i przygotowanie dla nich wspaniałych atrakcji i upominków. Moje podziękowania kieruję do pani Marty Borys za pyszne ciasto na zakończenie turnusu a panu Tiapuin za ofiarowane dla dzieci morele. Ten turnus był dofinansowany ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii naszej Gminy. Dlatego też składam serdecznie podziękowania panu Janowi Pyrkoszowi – Wójtowi Gminy Radomyśl nad Sanem oraz pani Dominice Nalepie – Sekretarzowi tej Komisji za ich przychylność i pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku.
  3. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  4. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić Bolko Krystian i Król Marlena, oboje z naszej parafii. Zap. III. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach miedzy tymi osobami, proszony jest o powiadomienia kancelarii parafialnej.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  6. Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki z nr 1 – 16 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za złożoną ofiarę /150 zł/. W przyszłym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Pniowa z nr 17 - 43.
  7. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…