Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 178 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. OSP w Antoniowie, Gminne Centrum Kultury oraz stowarzyszenia z terenu naszej parafii serdecznie zapraszają na piknik z okazji dnia dziecka dzisiaj na boisku przy bibliotece w Antoniowie. Rozpoczęcie o godz. 1500.
  2. Za złożone ofiary z racji tacy gospodarczej serdecznie dziękuję. Po obfitych opadach deszczu okazało się, że musimy dokonać poważniejszych prace remontowych dachu kościoła. Prace być może będą wykonane jeszcze w tym miesiącu.
  3. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  5. Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki z nr 37 – 54 za kwiaty, troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W przyszłym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Dąbrówki z nr 55 - 71.
  6. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…