Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. Dnia 15 czerwca w Sandomierzu w ramach trwającego Roku Rodziny odbędzie się Diecezjalne spotkanie rodzin. Początek o godz. 11 na Placu Papieskim, skąd w Marszu dla Życia i Rodziny przejdziemy pod Szkoły Katolickie im. św. Jadwigi Królowej, gdzie o godz. 12 sprawowana będzie Msza św.
  2. W przyszłym tygodniu taca gospodarcza. W maju zostało zebrane 5220 zł. Ofiary złożyło 94 rodzin. Bóg zapłać.
  3. Zakończyliśmy nabór na półkolonie parafialne.
  4. OSP w Antoniowie, Gminne Centrum Kultury oraz stowarzyszenia z terenu naszej parafii organizują piknik z okazji dnia dziecka w dniu 16.06.2024 / niedziela/ na boisku przy bibliotece w Antoniowie. Rozpoczęcie o godz. 1500. Serdecznie zapraszamy.
  5. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  7. Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki z nr 16 – 36 za kwiaty, troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W przyszłym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Dąbrówki z nr 37 - 54.
  8. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…