Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 206 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

 1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. W najbliższy piątek do chorych wyjadę ok. godz. 830. Spowiedź popołudniowa od godz. 1700.
 2. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Orzechowa z przygotowanie ołtarzy na uroczystość Bożego Ciała oraz za kwiaty przekazane do świątyni. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w Maszach i procesjach w oktawie Bożego Ciała. W czwartek błogosławieństwo dzieci, ziół i kwiatów.
 3. Przypominam, że 8 czerwca odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodzieży w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie. Natomiast z Sandomierza do Rozwadowa wyruszy XV Rajd Papieski. Szczegóły dotyczące rajdu znajdują się na stronie diecezjalnej.
 4. Dnia 15 czerwca w Sandomierzu w ramach trwającego Roku Rodziny odbędzie się Diecezjalne spotkanie rodzin. Początek o godz. 11 na Placu Papieskim, skąd w Marszu dla Życia i Rodziny przejdziemy pod Szkoły Katolickie im. św. Jadwigi Królowej, gdzie o godz. 12 sprawowana będzie Msza św.
 5. Po zdobyciu potrzebnych dokumentów ogłaszam zapisy na pierwsze parafialne półkolonie, które odbędą się w dniach 1 – 6 lipca w godz. 900 do 1330. W programie wiele ciekawych zajęć sportowych, artystycznych, edukacyjnych. Przedział wiekowy: kl. 1 – 6. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia są nieodpłatne.
 6. Od dzisiaj można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Zachęcam w pierwszej kolejności tych, którzy obchodzić będą rocznice bądź jubileusze.
 7. W środę podjęliśmy próbę naprawy dachu na naszej świątyni. Czy skutecznie? Zobaczymy przy większym deszczu. Bardzo dziękuję panu Adamowi Bednarowskiemu za użyczenie nam zwyżki w celu dokonania tej naprawy.
 8. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 • Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki z nr 1 – 15 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W przyszłym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Dąbrówki z nr 16 - 36.
 • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…