Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W najbliższy czwartek – uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w kościele będą odprawione o godz. 800 i 1500 a o godz. 1000 będzie odprawiona msza św. z procesją eucharystyczną w Orzechowie. Zapraszam wszystkich parafian do wspólnego uwielbienia Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  2. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Radę Parafialną i członków chóru zapraszam na spotkanie dziś na godz. 1700.
  4. Na dekanalne czuwanie przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej w intencji powołań można zapisywać się do 2 czerwca. Wyjazd 16 czerwca z Radomyśla o godz. 1600. Zapisy w zakrystii.
  5. Dziś rozpoczynamy tydzień modlitw o świętość rodzin. Na zakończenie mszy, przed błogosławieństwem będzie odmawiana specjalna modlitwa.
  6. Komunikat do odczytania. /Aktualności na stronie parafialnej/.
  7. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  9. Dziękuję mieszkańców Orzechowa z nr 15 – do końca za kwiaty oraz troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W przyszłym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Dąbrówki z nr 1 - 15.
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…