Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

 1. Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończy się okres Wielkanocy. Jutro Święto NMP Matki Kościoła.
 2. Dziś taca gospodarcza i zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu. Za składane ofiary serdecznie dziękuję.
 3. Wczoraj został zakończony remont i konserwacja organów. Koszt tego remontu wyniósł 75 tyś. Panu Organiście życzymy przyjemnego grania.
 4. Mieszkańców Orzechowa zapraszam jutro, na spotkanie związane z przygotowaniem Uroczystości Bożego Ciała, na godzinę 1900 przy Domu Ludowym.
 5. Radę Parafialną i członków chóru zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę na godz. 1700.
 6. Młodzież zapraszamy na wspólne przeżywanie Diecezjalnego Dnia Młodych w Stalowej Woli w dniu 8 czerwca.
 7. Dnia 8 czerwca poza Dniami Młodych naszej Diecezji odbędzie się również XV Rajd Rowerowy. Jego trasa przebiegać będzie z Sandomierza przez Orliska, Kotową Wolę do Rozwadowa. Zgłoszenia wraz z oświadczeniami należy składać osobiście w terminie od 27 maja 2024 r.
 8. Na dekanalne czuwanie przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej w intencji powołań można zapisywać się do 2 czerwca. Autokar odjedzie z Radomyśla o godz. 1600. Zapisy w zakrystii.
 9. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu wykonywali jakiekolwiek prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 • Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Gach Justyn z Wrocławia i Dudzińska Karolina z naszej parafii. Zap. III. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach miedzy tymi osobami proszony jest o powiadomienie kancelarii parafialnej.
 • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 • Dziękuję mieszkańcom Orzechowa z nr 1 – 15 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W przyszłym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Orzechowa z nr 15 – do końca.
 • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…