Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

 1. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Katolicki.
 3. W najbliższy piątek nie obowiązuje nas post z racji oktawy. Do chorych pojadę ok. godz. 830.
 4. W przyszłą niedzielę zapraszam Radę Parafialną na spotkanie o godzinie 1600.
 5. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy trudzili się, byśmy mogli godnie i pobożnie przeżyć święta Wielkiej Nocy. Dziękuję mieszkańcom Pniowa za przygotowanie pięknej Ciemnicy i Grobu Pana Jezusa, chórowi parafialnemu z panem Tadeusze na czele za piękne śpiewy. OSP Antoniów, Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz wszystkim, którzy wzięli aktywny udział w procesji rezurekcyjnej. Dziękuję za życzenia składane w Wielki Czwartek z racji Dnia Kapłańskiego oraz za wszelkie świąteczne wyroby
 6. Trwają zapisy na pielgrzymkę samolotową do Medjugorie w dniach 24 – 28 sierpnia br.
 7. Dni Kultury Chrześcijańskiej w naszej diecezji organizowane są w dniach 2 – 14 kwietnia. Szczegóły na plakacie.
 8. Na remont organów złożono ofiarę w wysokości 100 zł. Bóg zapłać.
 9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 10. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 106 – 156 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W  tym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Antoniowa z nr 159 - 180.
 11. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…