Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

 1. Wczoraj rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Zakończenie rekolekcji w poniedziałek na mszy św. o 1800. Bardzo serdecznie zachęcam do uczestnictwa. Spowiedź parafialna w środę 20 marca od 1100 – 1200 oraz od 1600 – 1800.
 2. Do chorych zgłoszonych w zakrystii pojadę w piątek 22 marca, ok. godz. 830.
 3. W przyszłą, Niedzielę Palmową poświęcenie palm na każdej mszy św.
 4. Ofiary z tacy na kwiaty do ciemnicy i grobu Pana Jezusa z zeszłej niedzieli to 2532 zł. Dziś taca gospodarcza. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję.
 5. W piątek po mszy wieczorowej spotkanie ministrantów.
 6. Bardzo serdecznie zapraszam na Misterium Męki Pańskiej „ Trzy stacje Drogi Krzyżowej” w wykonaniu uczniów naszej szkoły. W przyszłą niedzielę o godzinie 1645 w Sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Antoniowie.
 7. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę samolotową do Medjugorie w dniach 24 – 28 sierpień 2024. Bliższe informacje w zakrystii.
 8. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy tak licznie odpowiedzieli na moją prośbę i wczoraj przyszli by ustawić ławki w świątyni.
 9. Diecezjalny Duszpasterz Osób Żyjących w Związkach Niesakramentalnych, zaprasza osoby żyjące w związkach niesakramentalnych (jak również tych, którzy żyją w separacji i rozwiedzionych, którzy nie zawarli nowego związku) na Wielkopostny Dzień Skupienia w dniu 23 marca 2024 roku do Instytutu Teologicznego w Sandomierzu ul Mariacka 9 na godzinę 930
 1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 2. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 65 do 80 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za złożoną ofiarę na prace związane z malowaniem świątyni/280 zł /. W  tym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Antoniowa z nr 82 - 104.
 3. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…