Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 179 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

 1. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach: droga krzyżowa w każdy piątek o godz. 1800 , Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1500. Po nabożeństwach – Msza św.
 2. Dziś zbiórka do puszek „na Afrykę”.
 3. Jutro nabożeństwo do MB Dobrej Rady rozpocznie się o godz. 1745.
 4. Jak co roku w zakrystii są do nabycia Baranki wielkanocne jako pomoc Caritas w cenie 8 zł, a na ołtarzu św. Józefa wyłożone są skarbonki dla dzieci jako jałmużna wielkopostna.
 5. W najbliższy piątek do chorych wyjadę ok. 830; spowiedź od godz. 1700.
 6. Wydawało się, że prace przy świątyni dobiegają końca. Jednak w piątek Panowie, którzy instalowali wyciągarki pod zawieszenie żyrandoli dostrzegli, że w jednym miejscu przecieka dach i to od dłuższego już czasu. Taki stan sprawił, że trzeba będzie wymieniać deski i mam nadzieję, że na tym się skończy. Tak więc latem czeka nas kolejna trudna praca. W dalszym ciągu zachęcam do przekazania 1,5% na konto Stowarzyszenia PANDOS z dopiskiem: REMONTY – PARAFIA PNIÓW. Na ołtarzu św. Józefa znajdują się karteczki z informacją i nr KRS.
 7. Wpłynęła ofiara na remont organów w wysokości 400 zł. Bóg zapłać.
 8. W Domu Ludowym w Pniowe we wtorek o godzinie 1630 odbędzie się zebrania dotyczące dofinansowania na ocieplenie domu, fotowoltaiki oraz pomp ciepła.
 9. Marian Bolesta organizuje pielgrzymkę samolotem do Medjugorie w dniach 24 - 28 sierpień 2024. Cena – 2540 zł i 150 euro. Zapisy i zaliczka w wysokości 1000zł/os płatne do 10 marca.
 10. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 1 do 24 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za złożoną ofiarę na remont organów / 160 zł/. W  tym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Antoniowa z nr 25 do 41.
 11. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…