Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 197 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

 

  1. Dziś zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję. 
  2. W najbliższą środę wypada Popielec. Msze święte z posypaniem głów popiołem o godz. 800 i 1800. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Taca przeznaczona jest na Caritas. Na mszy św. o 1800 dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. otrzymają swoje modlitewniki. Droga krzyżowa w każdy piątek o godz. 1800 a następnie msza św. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1500 i następnie msza św. 
  3. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza. za składane ofiary serdecznie dziękuję. 
  4. Dziękuję mieszkańcom Pniowa z nr 44 - 69 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W  tym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Pniowa z nr 70 do końca. 
  5. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…