Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 189 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W piątek 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, oraz Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. będą odprawione o godz. 800 i 1800. Na mszach świętych błogosławieństwo świec. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Wspólnotę Sióstr Klarysek w Sandomierzu. W tym dniu nie będę odwiedzał chorych.
  2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W transepcie oraz w nawie bocznej zostały założone maskownice do otworów wentylacyjnych. Na ławie przy balustradzie można zobaczyć odnowioną i zabezpieczoną figurę Chrystusa Zmartwychwstałego oraz jedną z maskownic, które są umieszczone na suficie świątyni. W najbliższym czasie wróci do nas odnowiona figura św. Józefa z bocznego ołtarza.
  4. Wpłynęła ofiara na prace związane z malowaniem kościoła, w wysokości 1000 zł. Bóg zapłać.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  6. Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki z nr 72 – do końca za kwiaty oraz troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za ofiarę pieniężną. W  tym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Pniowa z nr 1 – 43. Proszę o zdjęcie dekoracji świątecznej i przeniesienie do salki parafialnej.
  7. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…