Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 191 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego; zakończenie okresu Bożego Narodzenia. W tradycji polskiej dekoracje bożonarodzeniowe i śpiew kolęd trwa do 2 lutego – Matki Bożej Gromnicznej.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. A po mszy św. popołudniowej zapraszamy na jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz na wspólne kolędowanie.
  3. W tym tygodniu wizytę duszpasterską rozpoczynam jutro od godziny 800 w Orzechowie;

we wtorek Antoniów godz. 1500 od rodziny Dąbek do rodziny Onackich

w środę     godz. 1500 od rodz. Duma do rodz. Kozłowskich

w czwartek godz. 1500 od rodz. Ziomek do rodz. Janowskich

w piątek   godz. 800 od rodz. Bartochowskich do rodz. Żyłka

w sobotę   godz. 800 od rodz. Budziło do rodz. Pankowskich

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na prace związane z malowaniem kościoła, jedną z ofiar złożyli ministranci, którzy w środę towarzyszyli mi w czasie wizyty duszpasterskiej.
  2. Musimy już pomyśleć o rachunku za ogrzewanie świątyni. W tym roku będzie on o wiele wyższy w związku z prowadzonymi pracami malarskimi. Musi być odpowiednio wyższa temperatura, a to przekłada się na wyższe koszty. Liczę na Wasze zrozumienie w tej kwestii.
  3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  4. Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki z nr 16 – 36 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za ofiarę pieniężną /160zł/. W  tym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Dąbrówki z nr 37 - 54.
  5. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…