Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu obchodzimy: w środę – wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych; w piątek – św. Filipa Neri; w przyszłą niedzielę – ur. Zesłania Ducha Świętego.
  2. Dziś taca gospodarcza i zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję.
  3. Jutro w naszej parafii będzie organizowana adoracja Najświętszego Sakramentu. Będzie się ona rozpoczynać Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a zakończy odmówieniem Nowenny do Ducha Świętego oraz odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00.
  4. Nabożeństwo do Matki Bożej Dobrej Rady w dniu 26 maja zostanie połączone z nabożeństwem majowym.
  5. Trwają zapisy na parafialny, wakacyjny wyjazd do Lichenia, Gniezna i Torunia w terminie 10 – 12 lipca.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  7. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 42 – 64 za kwiaty, troskę o czystość i piękno naszej świątyni oraz za ofiarę pieniężną. W  tym tygodniu do troski o świątynię proszę mieszkańców Antoniowa z nr 65 - 80.
  8. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…