Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – ur. Św. Stanisława B.M.
  2. Serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w uroczystości odpustowe i Rodzinny Piknik Parafialny. Dziękuję: OSP Antoniów, Radzie Parafialnej, Kołom Gospodyń, Uczestnikom „Domu senior+”, Gminnemu Centrum Kultury, paniom Bernardecie Dudek oraz Renacie Bartochowskiej, Państwu Dorocie i Markowi Kułagom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia naszych parafialnych uroczystości. Za rok, kolejny piknik – jubileuszowy z racji 1500 – lecia śmierci św. Zygmunta. Już dziś serdecznie zapraszamy.
  3. Są jeszcze wolne miejsca na parafialny, wakacyjny wyjazd do Lichenia, Gniezna i Torunia w terminie 10 – 12 lipiec.
  4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii młodzież z Gorzyc będzie zbierać pieniądze na wyjazd młodych na Światowe Dni Młodzieży w Portugalii.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  6. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie świątyni na dzisiejszą uroczystość. W  tym tygodniu do troski o świątynię proszę rodziców dzieci rocznicowych.
  7. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…