Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Zygmunta – odpust parafialny; w środę – uroczystość NMP Królowej Polski; w czwartek – św. Floriana; w sobotę – św. Apostołów Filipa i Jakuba.
  2. Od jutra będą odprawiane nabożeństwa majowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy ku czci NMP.
  3. We wtorek odpust parafialny ku czci św. Zygmunta. Msze święte będą odprawiane o 800, 1100 i o godz. 1700. Suma z procesją wokół kościoła. Zachęcam do wzięcia feretronów i chorągwi . Strażaków proszę o niesienie baldachimu nad Najświętszym Sakramentem.
  4. W środę, w uroczystość Królowej Polski msze św. będą również odprawione o 800, 1100 i 1700. Tego dnia odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych. W imieniu Rady Parafialnej i własnym zapraszam na Rodzinny Piknik Parafialny, który rozpocznie się o godz. 1300. O godz. 1500 zostaną wręczone nagrody za przygotowanie makiet kapliczek z terenu naszej parafii. Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy.
  5. W piątek do chorych wyjadę ok. godz. 830. Spowiedź popołudniowa od godz. 1700.
  6. W sobotę zapraszam wszystkich na uroczystą mszę w intencji Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu całej Gminy Radomyśl nad Sanem. Zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych strażaków oraz zachęcam do wstąpienia w ich szeregi: zachęcam dorosłych i młodzież.
  7. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 1100 dzieci klasy III przystąpią do I Komunii Świętej.
  8. Bardzo dziękuję panu Dariuszowi Klimkowi za przywiezienie cegieł na budowę grila w altance parafialnej. Bóg zapłać.
  9. Osoby znajdujące się na tzw. „liście rezerwowej” na parafialny, wakacyjny wyjazd do Lichenia, Gniezna i Torunia zostały już oficjalnie wpisane na tę listę. Informuję, że w są jeszcze wolne miejsca na ten wyjazd..

10.Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

11.Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 25 – 41 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni, oraz za złożoną ofiarę /220 zł – z przeznaczeniem na fundusz malowania kościoła/. W  tym tygodniu do troski o świątynię proszę rodziców dzieci kl. III.

12.W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…