Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Wojciecha – Głównego Patrona Polski; we wtorek – św. Marka Ew.; w sobotę – św. Katarzynę Sieneńską – Patronkę Europy.
  2. Dziś na sumie msza św. imieninowa w czasie której będziemy prosić Boga o potrzebne łaski dla Ks. Kanonika.
  3. W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Dobrej Rady rozpocznie się o godz. 1745.
  4. Do dziś można przynosić makiety kapliczek znajdujących się na terenie naszej parafii.
  5. Pułkownika Mariusza KSEŃ Komendanta Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych – Dęba przypomina o bezwzględnym zakazie wstępu na poligon w związku z prowadzonymi ćwiczeniami z użyciem broni palnej.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  7. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 1 - 24 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni, oraz za złożoną ofiarę / 90 zł/. W  tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Antoniowa z nr 25 - 41.
  8. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…