Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych a w całej Polsce zbiórka do puszek na rzecz pomocy misjonarzom „Ad gentes”.
  2. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
  3. W zakrystii są do nabycia Baranki wielkanocne jako pomoc Caritas dla potrzebujących w cenie 8 zł oraz skarbonki dla dzieci jako jałmużna wielkopostna.
  4. Serdecznie dziękuję tym, którzy jadąc do kościoła na mszę św. zabierają ze sobą swoich , często schorowanych sąsiadów. Bóg zapłać.
  5. Dziękuję panom Mariuszowi Kosińskiemu, Leszkowi Królowi oraz Adamowi Matyskowi za prace wykonane w tym tygodniu na rzecz parafii.
  6. Od środy w naszej diecezji przeżywać będziemy Jubileusz 800 – lecia śmierci bł. Wincentego Kadłubka. Tego dnia o 17.00 we Włostowie Biskup Ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz odprawi Mszę św. inaugurującą jubileusz. Zachęcam do udziado udziału w tych uroczystościach.
  7. Są jeszcze wolne miejsca na wakacyjny wyjazd do Lizbony na Światowe Dni młodych. Wyjazd autokarowy; 24 dni. Zachęcam młodzież do wzięcia udziału.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  9. Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki z nr 16 – 34 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W  tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Dąbrówki z nr 35 - 54.
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…