Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu, w sobotę obchodzimy święto św. Kazimierza, Królewicza.
  2. W piątek do chorych wyjadę ok. godz. 830. Spowiedź popołudniowa od godz. 1600. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
  4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii trwać będą od 26 do 28 marca. Dzień spowiedzi to środa 29 marca. Jednak zachęcam do wcześniejszego przystępowania do sakramenty pokuty.
  5. W zakrystii są do nabycia Baranki wielkanocne jako pomoc Caritas dla potrzebujących w cenie 8 zł oraz skarbonki dla dzieci jako jałmużna wielkopostna.
  6. Wakacyjny, parafialny wyjazd będzie miał miejsce w dniach od 10 do 12 lipca. Trasa: Licheń, Gniezno, Toruń. Zachęcam do zaplanowania swojego czasu i do wspólnego wyjazdu.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  8. Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki z nr 1 - 15 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni oraz za zakup flakonów w różnych rozmiarach. Również państwu Karolinie i Danielowi Pawełkiewicz dziękuję za ofiarowanie pięknego kompletu flakonów. W  tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Dąbrówki z nr 16 – 34.
  9. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…