Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy czterdziestodniowy okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem będą odprawione o godz. 800 i 1700. Ofiary z tacy przeznaczone są na Caritas. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 1700 a następnie msza św. W niedziele Gorzkie Żale będą odprawiane o godz. 1500, po nich Msza św.
  2. W środę na Mszę św. o 1700 zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. Otrzymają wtedy książeczki do nabożeństwa. Po mszy proszę rodziców tych dzieci o krótkie spotkanie.
  3. Ze zbiórki do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej uzyskaliśmy 230 zł i 20 gr.
  4. Za ofiary z racji tacy gospodarczej i ofiary na ogrzewanie świątyni składam Bóg zapłać.
  5. Na stoliku pod chórem znajduje się nowy numer „Powołania”.
  6. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawiadamia, że rusza kampania składania wniosków o dopłaty bezpośrednie. Z powodu wielu zmian w zasadach wypełniania wniosków zostanie zorganizowane szkolenie w dniu 23.02 br. o godz. 1300 w budynku Gminnego Centrum Kultury w Chwałowicach. Informacje na tablicy przy wyjściu z kościoła.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  8. Dziękuję mieszkańcom Orzechowa z nr 16 - końca za zakup kompletu szklanych flakonów oraz za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W  tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Dąbrówki z nr 1 – 15.
  9. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…