Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu wspominamy: jutro – św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Również dzisiaj pani Anita Jędrasik z parafii Łoniów z naszej diecezji przeprowadza kwestę dla swojego syna Bartosza, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Kwota do uzbierania jest kolosalna - 10 mln. Kwesta ta jest prowadzona za wiedzą księdza biskupa.
  4. W sobotę wspomnienie MB z Lourdes - Światowy dzień chorego. Na mszy świętej zostanie udzielony sakrament chorych dla osób starszych i chorych. Zachęcam do zadbania o to, by te osoby mogły zostać dowiezione do świątyni.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej.
  6. Składam podziękowanie za ofiary złożone z racji wizyty duszpasterskiej. Dzięki tym ofiarom parafia spłaciła dług jaki na niej ciążył a w kasie pozostało jeszcze ok. 2 tyś zł.
  7. Dziękuję również za odzew na moją prośbę kontakt w sprawie zamontowania barierek przy świątyni. W najbliższym czasie te barierki zostaną zamontowane. Koszt: 12 tyś zł.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  9. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 222 – do końca za uprzątnięcie dekoracji świątecznej, za kwiaty i troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W  tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Orzechowa z nr 1 -15.
  10. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…