Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Antoniego; w czwartek – św. Józefa, Sebastiana Pelczara; w sobotę – św. Agnieszkę.
  2. Od jutra msze św. będą odprawiane o godz. 1700.
  3. Dziś taca gospodarcza. Za złożone ofiary składam serdeczne: Bóg zapłać.
  4. Bardzo dziękuję Stowarzyszeniu PANDOS za ufundowanie, uszycie i założenie kotar we wszystkich drzwiach naszej świątyni. Szczególne podziękowanie dla państwa Agnieszki i Janusza Wronów oraz dla Marcina Wrony za ich zaangażowanie w to dzieło.
  5. W minionym tygodniu zakończyłem wizytę duszpasterską. Gorąco dziękuję za wspólną modlitwę, życzliwość, rozmowę i poczęstunek.
  6. Niedziela 22 stycznia w Kościele obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcam do indywidualnej lektury Pisma Świętego.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  8. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 159 – 180 za kwiaty, troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W  tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Antoniowa z nr184 – 206.
  9. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…