Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.
  2. Jutro od 830 z wizytą duszpasterską udaję się do Pniowa a we wtorek i środę od godz. 1500 .
  3. Zespół Taneczny Sanowiślaczki w związku ze zbliżającymi sie obchodami dwudziestolecia działalności gorąco apeluje do swoich byłych i obecnych członków o zwrot części garderoby stanowiących własność zespołu. Stroje ludowe, które przez wiele lat pozyskiwały opiekunki Sanowiślaczków są obecnie mocno zdekompletowane, brakuje bluzek, koszul, spodni i spódnic, korali, a przede wszystkim obuwia, którego zakup jest bardzo drogi. Aby kolejne już pokolenia młodych tancerzy mogły przygotowywać piękne pokazy polskiego folkloru, niezbędne jest skompletowanie odpowiednich do każdego tańca strojów.  Zespół serdecznie prosi wszystkich rodziców tancerzy o dokładne przejrzenie garderoby i zwrot ubrań i butów w ciągu najbliższego tygodnia do Gminnego Centrum Kultury w Chwałowicach.
  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny kosztuje 10 zł.
  2. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 127 – 156 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W  tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Antoniowa z nr159 – 180.
  3. W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Józefa Porębskiego. Polećmy jego duszę Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…
  4. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…