Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek - świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu; w piątek – ur. Objawienia Bożego. Msze św. o 800, 1100 i 1500. Jak co roku, przy ołtarzy będzie można nabyć przygotowaną kredę i kadzidło. Na sumie rozdanie Laurów św. Zygmunta za przygotowanie szopek. Serdecznie zapraszam twórców. Po mszy będzie można zabrać szopki do domu, lecz ja mam taką prośbę, aby do 2 lutego mogły być podziwiane w bibliotece w Antoniowie. Każdy, kto zostawi szopkę w kościele zgadza się by była ona podziwiana jeszcze w bibliotece. 6 stycznia dzieci mogą odebrać swoje zabawki, które przyniosły Panu Jezusowi leżącemu w żłóbku. On na pewno odwdzięczy się za waszą dobroć. W przyszłą niedzielę – święto Chrztu Pańskiego.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W tym miesiącu nie odwiedzę chorych.
  4. Nastąpiła korekta daty wizyty kolędowej. Jutro ostatni dzień Antoniowa. We wtorek i środę od godz. 1500 a w czwartek od 830- Dąbrówka Pniowska, w sobotę od 830 – Orzechów a Pniów w następny poniedziałek, wtorek i środę.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dziś jest tylko tygodnik "Niedziela".
  6. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 106 – 126 za troskę o piękno i czystość naszej świątyni. W  tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Antoniowa z nr 127 – 156.
  7. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…