Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  1. W tym tygodniu wspominamy: jutro – św. Zygmunta – odpust parafialny; we wtorek - uroczystość NMP Królowej Polski; w środę – św. Floriana – patrona strażaków; w piątek – św. Apostołów Filipa i Jakuba.
  2. Nie będzie dziś mszy św. o godz. 1100. Zmiana tajemnic różańcowy odbędzie się 3 maja w uroczystość MB Królowej Polski.
  3. Odpust parafialny ku czci św. Zygmunta w poniedziałek 2 maja a 3 maja w uroczystość NMP Królowej Polski w imieniu własnym i Rady Parafialnej zapraszam wszystkich na parafialny piknik rodzinny od godz. 1400 do 1700. Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Do chorych wyjadę jak zwykle ok. 830; spowiedź popołudniowa od godz. 1700
  5. Z racji tygodnia Miłosierdzia z ofiar do puszki zebraliśmy 207 zł. Caritas Diecezji Sandomierskiej organizuje na terenie Diecezji akcję „Paczka dla Ukrainy”. Polega ona na pomocy rodziny z Polski rodzinie na Ukrainie. Pakunek nie może przekraczać18 kg i musi zawierać wszystkie produkty z listy- jest to swego rodzaju ,,paczka przetrwania” z najważniejszymi artykułami, niezbędnymi w każdym domu. Paczkę można przygotować również w kilka rodzin. Ważne tylko aby lista produktów się zgadzała. Szczegółowe informacje i listę produktów znajdziecie państwo w zakrystii.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  7. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za troskę o czystość i piękno świątyni. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam rodziców dzieci rocznicowych.
  8. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii oraz tych, którzy razem z nami modlą się za pośrednictwem przekazu internetowego odmówmy: Pod Twoją obronę…