Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie


1. W najbliższym tygodniu obchodzimy wspomnienia:

  • w środę – wspomnienie św. Jana Pawła II pp,
  • w sobotę – Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

2. Msze św. w naszym kościele odprawiane są o godz. 17.00 a bezpośrednio po mszy – nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Dziś w Kościele rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Mamy przygotowaną wystawę misyjną przy ołtarzu św. Józefa. Z prywatnych zbiorów Ks. Dyr. Domu Rekolekcyjnego w Radomyślu udało mi się uzyskać kilka eksponatów związanych z misjami. Zapraszam wszystkich do podejścia i obejrzenia przygotowanej wystawy. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje.

4. Zbliża się miesiąc listopad. Na ołtarzach bocznych i na stoliku pod chórem znajdują się kartki wypominkowe. Mam prośbę, byśmy zapisywali z jakiej miejscowości są dane wypominki, ponieważ w tym roku chciałbym modlić się za zmarłych z poszczególnych miejscowości. I tak w I niedzielę listopada / 5 XI / na godzinę 15.00 mieszkańców Pniowa. Tego dnia będziemy wyczytywać zmarłych z tej miejscowości, odmówimy Koronkę do Bożego miłosierdzia i bezpośrednio po wypominkach zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych z tych wypominek. Analogicznie w II niedzielę / 12 listopada / - Antoniów, 19 listopada – Orzechów i 26 listopada Dąbrówka.

5. W tym tygodniu odbyło się pierwsze spotkanie z Radą Parafialną. Na zakończenie spotkania zostały mi przekazane pieniądze w kwocie 14. 845 zł, od Was z przeznaczeniem na prace na plebanii. Zaskoczyliście mnie tym gestem. I jestem Wam bardzo wdzięczny, za to, że jesteście ze mną nie tylko tu, przy Ołtarzu, w świątyni ale że mogę też liczyć na Was w codziennych troskach.

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom Antoniowa nr 190 - 200. Na ten tydzień proszę mieszkańców z nr 201 - 210

7. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny czy rocznicę ślubu: Pod Twoją obronę…