Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

Odwiedzający

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  • W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy święto Katedry św. Piotra Ap. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 1700; Gorzkie Żale w niedziele godz. 1500 a następnie Msza św. Zachęcam dzieci do akcji jałmużny wielkopostnej „Czas miłosierdzia”.  Owoce jałmużny ze skarbonek  przeznaczone są na pomoc osobom chorym i ubogim. Skarbonki znajdują się na ołtarzach bocznych i na stoliku pod chórem.
  • Za składane ofiary do puszek, z racji tacy gospodarczej czy na ogrzewanie, składam serdeczne „Bóg zapłać”. W przyszłą niedziele zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom – Ad gentes.
  • Przy oczyszczaniu lasku przy drodze do Pniowa w tym tygodniu pracowali: Gielarek Zenon, Kosmala Krzysztof, Słowik Andrzej, Oszust Bogusław z synem, Bartochowski Paweł, Hyła Tomasz, Łach Kazimierz, Tyniec Łukasz, Nędzyński Mirosław, Kiełbasa Piotr, Kotarba Eugeniusz, Matysek Adam. Serdecznie dziękuje za ogrom włożonej pracy. W tym tygodniu jeśli ktoś Dąbrówki dysponuje wolnym czasem również zapraszam a w sobotę znowu proszę o liczniejszą pomoc z piłami i siekierami.
  • Dziękuję państwu Korzybskim za dofinansowanie ekranu wraz z oprogramowaniem. Koszt całego przedsięwzięcia wyniósł 14 tyś. zł.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki z nr 16 – 34 za sprzątanie świątyni i ofiarę pieniężną /50 zł/. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam kolejnych mieszkańców Dąbrówki z nr 35 – 54.
  • W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku zostały odprowadzone dwie osoby: Genowefa Symula i Łukasz Bużewicz z Dąbrówki Pniowskiej. Polećmy ich dusze Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu; w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…