Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

Odwiedzający

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  • W tym tygodniu w środę rozpoczynamy czterdziestodniowy okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze św. z posypaniem głów popiołem będą odprawione o godz. 800 i 1700. Ofiary z tacy przeznaczone są na Caritas. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 1700 a następnie Msza św. W niedziele Gorzkie Żale o godz. 1500 i Msza św. W Wielkim Poście nie ubieramy ołtarzy kwiatami. Na nabożeństwa Wielkiego Postu serdecznie zapraszam dorosłych, młodzież i dzieci; miejmy nadzieję, że w tym roku już nic nam nie przeszkodzi w modlitewnym przeżywaniu czasu pokuty i nawrócenia.
  • W środę na msze o 1700 zapraszam dzieci kl. III. Tego dnia otrzymają swoje książeczki do nabożeństwa.
  • Dziś zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej. Za tydzień taca gospodarcza. Za składane ofiary do puszek, z racji tacy gospodarczej czy na ogrzewanie, składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  • Panowie Perła Krzysztof, Dyl Edward i Matysek Adam w piątek trudzili się przy przeniesieniu wiecznej lampki, by przygotować miejsce na nowy ekran. Bardzo im dziękuje. Bóg zapłać.
  • Od jutra chcemy rozpocząć akcje oczyszczania lasku świerkowego znajdującego się obok cmentarza przy drodze na Pniów. Każdego dnia zapraszam chętnych do pomocy od godz. 900 z piłą czy siekierą. W sobotę proszę o liczniejszą pomoc mieszkańców Pniowa i Czekaja Pniowskiego. Koordynatorem prac i wszelkich informacji będzie udzielał pan Adam Matysek z Rady Parafialnej.
  • W związku z obecną sytuacją epidemii, Kuria Diecezjalna organizuje kurs dla narzeczonych w formie zdalnej. Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie diecezjalnej (www.diecezjasandomierska.pl) do 24.02.2021 r. Kurs rozpocznie się w dn. 27.02.2021 r. o godz. 20.00.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej
  • Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki z nr 1 – 15za odśnieżanie, kwiaty i sprzątanie świątyni. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam kolejnych mieszkańców Dąbrówki z nr 16 – 34.
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu; w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…