Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

Odwiedzający

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  • W tym tygodniu wspominamy we wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara; w czwartek – św. Agnieszki. Od jutra rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  • Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary kolędowe jak i ofiary z racji tacy gospodarczej.
  • W tym tygodniu z rąk Ks. Kardynała otrzymałem relikwie krwi św. Jana Pawła II, które w sposób uroczysty zostaną wprowadzone do naszej świątyni w maju. Ks. Kardynał pozdrawia wszystkich parafian a na stoliku pod chórem można znaleźć obrazki z życzeniami świątecznym.
  • Komunikat z Kurii: W najbliższą niedzielę 24 stycznia br. przeżywać będziemy „Dzień solidarności z Chorwacją”. Związane to jest z trzęsieniami ziemi, które w okresie Bożonarodzeniowym nawiedziły ten kraj. Podczas każdej Mszy Świętej, będziemy modlić się za poszkodowanych, a przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar.
  • Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem i Gminne Centrum Kultury informują: Gminna Biblioteka Publiczna w Antoniowie rozpoczęła pracę w nowym budynku obok szkoły. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy czytelników do odwiedzenia oraz korzystania z możliwości wypożyczenia najnowszych pozycji książkowych.
  • Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 207 – 220 za liczny udział w sprzątaniu świątyni, kwiaty, za wczorajsze i dzisiejsze odśnieżanie i szczotki do oczyszczenia butów ze śniegu przed kościołem. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Antoniowa z nr 222 do końca.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu; w intencji chorych, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…