Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

Odwiedzający

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  • Dzisiejsza niedziela kończy okres Bożego Narodzenia.
  • Celem utrwalenia ufności  całego Kościoła w szczególny patronat Opiekuna Jezusa  w tym trudnym czasie pandemii, Ojciec Święty Franciszek  ogłosił specjalny Rok Świętego Józefa. Wierni, poprzez modlitwy oraz dobre czyny, z pomocą Świętego Józefa, Opiekuna Świętej Rodziny, mogą uzyskać pociechę, ulgę w ciężkich ludzkich utrapieniach. Przez cały 2021 rok każdego 19 dnia  miesiąca będzie transmitowana Msza święta z nowenną do świętego Józefa z diecezjalnego Sanktuarium w Nisku, rozpoczęcie o godz. 17 45. Również w parafiach pod wezwaniem św. Józefa  będzie Msza święta z nowenną. Zachęcamy aby rodzinami pielgrzymować do diecezjalnego sanktuarium świętego Józefa, jak również do innych parafii pod wezwaniem św. Józefa, aby wypraszać jego opiekę a nade wszystko dar Świętych Odpustów, które udzieliła Penitencjaria Apostolska. Najbliższe kościoły pod wezwaniem św. Józefa znajdują się w Nisku– Diecezjalne Sanktuarium  św. Józefa Oblubieńca, w Kotowej Woli oraz w Sandomierzu.
  • Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 184 – 206 za sprzątanie świątyni i ofiarę pieniężną – 260 zł. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Antoniowa z nr 207 - 220.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu; w intencji chorych i modlących się z nami za pośrednictwem Internetu, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…