Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Get Adobe Flash player

Odwiedzający

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

  • W tym tygodniu obchodzimy w środę Uroczystość Objawienia Pańskiego, msze św. o godz. 800;1100 i 1500. Jest to dzień modlitw w intencji misji. Taca przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny.  Przyszła niedziela, to niedziela Chrztu Pańskiego.
  • Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
  • Na sumie modlić się będziemy za mieszkańców Pniowa a w Uroczystość Objawienia Pańskiego na sumie ogarniamy modlitwą mieszkańców Antoniowa. Na stoliku pod chórem znajdują się folderki kolędowe. 
  • Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 150 – 180 za sprzątanie i ofiarę pieniężną w wysokości 130 zł. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Antoniowa z nr 184 – 206.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu; w intencji chorych i modlących się z nami za pośrednictwem Internetu, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…