1. W tym tygodniu wspominamy: jutro wspomnienie św. Marty, w środę św. Ignacego Loyoli, w czwartek św. Alfonsa Marii Liguoriego. I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Do chorych w piątek wyjadę ok 830; spowiedź od godz. 1700.
  2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Zapisy na pielgrzymkę autokarową do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, Centrum Jana Pawła II, sanktuarium na Krzeptówkach i Ludźmierzu każdego dnia po mszy św. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 28 -29 września. Wpisowe 50 zł. Koszt całkowity pielgrzymki 230 zł.
  4. Dziękuję mieszkańcom Dąbrówki Pniowskiej z nr 72do końca za sprzątnie kościoła i kwiaty. W tym tygodniu do troski o świątynię zapraszam mieszkańców Pniowa z nr. 1-16.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  6. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…