1. Dzisiejszą uroczystością kończymy Okres Wielkanocy. Jutro święto NMP Matki Kościoła, we wtorek wspomnienie św. Barnaby Ap., w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, w piątek wspomnienie bł. Michała Kozala a w przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Świętej i zakończenie okresu Komunii Świętej wielkanocnej.
  2. W czwartek 20 czerwca przypada uroczystość Bożego Ciała. Tym razem w Antoniowie. Dlatego zapraszam wszystkich mieszkańców Antoniowa dziś na godz. 17 na spotkanie w amfiteatrze.
  3. W piątek zapraszam na spotkanie ministrantów na godz. 1630.
  4. Do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy 225zł. Bóg zapłać.
  5. W przyszłą niedzielę będzie odprawiona dodatkowa Msza św. pod Krzyżem w Dąbrówce o godz. 1300 w intencji dziękczynno-błagalna za dotychczasową opiekę z prośbą o zachowanie od wszelkich klęsk żywiołowych. Serdecznie zapraszamy.
  6. Również w przyszłą niedzielę w Witkowicach odbędą się Gminne zawody Sportowo Pożarnicze. Rozpoczęcie zawodów o godzinie 1400. Brać strażacka serdecznie zaprasza do kibicowania najlepszym czyli naszym!
  7. W przyszłą niedzielę zbierana będzie „taca gospodarcza”.
  8. Dziękuję mieszkańcom Antoniowa z nr 213 do końca za sprzątnie kościoła, kwiaty i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu zapraszam mieszkańców Orzechowa z nr 1 do 15.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  10. W intencji tych, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, w intencji dobrodziejów naszej parafii odmówmy: Pod Twoją obronę…