Parafia Pniów

Patron Św. Zygmunt

Odwiedzający

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

dzien dziecka pniow 58W dniu 2 czerwca 2018 roku z okazji Dnia dziecka, dzieci z Naszej parafii udały się na rowerową wycieczkę do Radomyśla nad Sanem, zorganizowaną przez proboszcza parafii ks. Marka Mazura. Najmłodsi parafianie pod opieką rodziców, starszych kolegów oraz ks. Marka wyruszyli spod plebanii o godzinie 10.00. Po ponad 30 minutowej wędróce wszyscy dotarli do celu, Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej i Pocieszenia w Radomyślu nad Sanem i tam zostawili swoje rowery.

Wszystkie dzieci oraz opiekunowie udali sie na przygotowane atrakcje. Jedna grupa udała sie do parku linowego, a druga przygotowywała sie do gry terenowej w paintballa. Zabawy, wrażeń i śmiechu było co nie miara. Po intensywnych zmaganiach, które przyniosły dzieciom wiele radości, zostało zorganizowane ognisko. Wszyscy ze smakiem zjedli upieczone na ogniu kiełbaski. Po krótkim odpoczynku wykonano pamiątkowe zdjęcie. Dzieci podziękowały za miłe przyjęcie księżom dyrektorowi Marianowi Bolesta i proboszczowi tamtejszej parafii Józefowi Turoń.

Nadszedł czas by wreszcie wrócić do domu. Pomimo zmęczenia i upału wszyscy z uśmiechem na twarzy udali się w drogę powrotną i bezpiecznie dotarli do domu. Na pewno wszyscy uczestnicy z radością bedą wspominć ten wyjątkowy Dzień Dziecka!

tekst Grzegorz Gielarek
zdjęcia Magdalena i Sylwester Stefanowscy